Drogi Kliencie! 

1. Aby uzyskać wstępne informacje dotyczące Państwa mebli kuchennych, prosimy o przyniesienie do nas lub przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. planu pomieszczenia i określenia zakresu prac i stylistyki planowanej realizacji lub wstępnej wyceny.

2. W trakcie uzgodnionej wcześniej wizyty będą Państwo mogli odbyć konsultację z jednym z naszych projektantów. Znają oni świetnie problematykę związaną z projektowaniem kuchni i wnętrz. Podczas spotkania konkretyzują się wymagania estetyczne i praktyczne i mogą dostać Państwo wstępną kalkulację przyszłej realizacji. W przypadku przyjścia bez wstępnego uzgodnienia spotkania, nasz personel dołoży wszelkich starań, aby udzielić kompetentnych i rzeczowych informacji.

3. Jeśli zaakceptują Państwo wstępne warunki cenowe i ofertę firmy KAZ-MEBEL, zlecają Państwo firmie wykonanie projektu, który zostanie wykonany przez naszego projektanta.

4. Zmiany położenia podłączeń, jeśli wymaga tego projekt, wykonywane są na koszt Klienta i są w jego gestii.

6. W przypadku rezygnacji z dalszej współpracy w ramach wpłaty za wykonanie projektu firma KAZ-MEBEL wyda klientowi projekt, który zawiera:

  • Projekt w kolorze
  • Projekt techniczny

Projekt nie zawiera szczegółowych rozwiązań dotyczących szerokości, przekrojów oraz wielu  innych wartość i posiada wszystkie niezbędne informacje potrzebne na tym etapie pracy projektowej do podejmowania przez klienta decyzji o stylistyce, funkcji, estetyce czy ergonomii. Tak rozumiany projekt nie zawiera też szczegółowego zestawienia materiałowego oraz opisów technologicznych. W tym sensie projekt nie jest projektem techniczno-wykonawczym.

7. Koszty uwzględniane w wycenie kuchni obejmują:

  • KOSZT MEBLI KUCHENNYCH,
  • KOSZT WYPOSAŻENIA  (prowadnice, karga, oświetlenie i inne),
  • KOSZT SPRZĘTU AGD Posiadamy całą ofertę dostępną na rynku. Jeśli jednak życzą sobie Państwo zamontować sprzęt zakupiony w innym miejscu pobieramy opłatę montażową w wysokości 200 zł od każdego urządzenia: lodówka, płyta elektryczna, zlew, zmywarka, kuchnia mikrofalowa, pralka, okap (nie jest to opłata za przyłączenie tylko za montaż w meble),

Przy podpisaniu umowy pobieramy zaliczkę wys. 20 % wartości mebli kuchennych i wyposażenia. Wpłata zaliczki uruchamia procedurę produkcji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia ekspozycji KAZ-MEBEL w Garbatce Letnisko przy ul.J. Kochanowskiego 198, aby przekonać się jak piękna może być Państwa kuchnia.

Z poważaniem,
Kazimierz Zalewski